news_urshel

URSCHEL INTERNATIONAL POLSKA BEST SELLING

URSCHEL LABORATORIES INC. założone w USA w 1910 roku zajmuje czołowe miejsce w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do precyzyjnego cięcia i rozdrabniania produktów spożywczych. Wśród urządzeń do przetwórstwa spożywczego oferowanych przez firmę Urschel znajdują się komercyjne plastrownice do produkcji chipsów ziemniaczanych, wysokowydajne wiórkowanie do sera, kostkownice do warzyw i owoców, krajalnice do frytek, kostkownice do mięsa, rozdrabniacze do masła orzechowego, urządzenia do przetwórstwa ryb, kruszarki do produktów piekarskich, kostkownice do pieczywa, rozdrabniacze do produktów mokrych i suchych dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego oraz szeroki asortyment innych urządzeń do cięcia. Urschel oferuje ponad 50 rodzajów urządzeń przeznaczonych do rozdrabniania produktów spożywczych, a jej maszyny do przetwórstwa żywności są stosowane przez największe zakłady przetwórstwa spożywczego w niemal każdym zakątku świata. Każda montowana jest indywidualnie, z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Firma posiłkuje się wieloma patentami oraz wyrobioną i znaną na całym świecie marką swoich maszyn.

 

W swojej ponad 100-letniej historii firma Urschel stale inwestuje w badania i rozwój najbardziej innowacyjnych metod cięcia w połączeniu z najnowocześniejszymi praktykami produkcyjnymi. Pracownicy firmy Urschel, zatrudnieni w oddziałach rozmieszczonych na całym świecie to znakomici fachowcy w zakresie produkcji, obsługi, sprzedaży i pomocy technicznej.  Zarówno celem jak i główną strategią firmy jest opracowywanie i wdrażanie skutecznych, trwałych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie produkcji urządzeń do rozdrabniania, a najcenniejszym kapitałem spółki są ludzie, którzy z olbrzymim i codziennym zaangażowaniem pracują na sukces firmy.

 

URSCHEL INTERNATIONAL POLSKA oddział założony w 1998r. powołany został w związku z rosnącą liczbą przetwórców spożywczych w tym rejonie Europy. Dzisiaj kluczową rolę odgrywa sprzedaż maszyn oraz wszelkich części zamiennych i podzespołów do tych maszyn. Działalnością uzupełniającą oddziału stanowi zapewnienie szybkiej i sprawnej obsługi techniczno-serwisowej dostarczanych i uruchamianych urządzeń. Na przestrzeni ostatnich 20 lat nasi klienci doceniają naszą rzetelność, jakość i terminowość dostaw. Nasz know-how oraz indywidualne podejście do każdego klienta jest najważniejszym elementem naszej codziennej pracy. Na wspólny sukces pracujemy już ponad 20 lat i oprócz wyników finansowych posiadamy zgrany zespół specjalistów  oraz liczne grono polecających nas klientów.