Lista wystawców 2022*

1Logistics Żuralski
1Vision
ABRA PACK Dominik John
ACTI PACK
Afsar Han ve Orta Adi Ortakligi
AGJ A.Krajniak, G.Michalak, J.Sroczyński
Air Products
AIRTEC A/S
AKE Łaszkiewicz, Dzida Sp. j.
Akost Adam Kostyra
Albertina Machinery s.r.o.
Alima-Pack Systemy Pakowania
Alior Bank
APACK
ARTI-BAU
ASSECURO
Ats-Tanner Polska
babelkowefolie.pl
Bagsik
Barem Ambalaj San ve Tic. A.Ş.
Bayoner Grzegorz Lenc
BECPAK
Bekuplast S.A
Berg-Hurt K. i M. Kuczkowscy
Berman Maciej Bednaruk
Bibby Financial Services
Bizerba Polska
Bogdan Kołakowski B.kołakowski – Firma Handlowa
BOSKY
CABKA GmbH
Camozzi Automation
CARDBOARD UNION
Chemia Bomar
CHT Germany GmbH Sp. z o. o.
Coffee Service
Color Press
COMACO s.r.o.
Comef
Condair Systems
CRAEMER
Cutlery Solutions Michał Brzeski
DACPOL
DBR77 Robotics
Domowe Sanatorium Zimnoch
Druk Serwis 24
Drukarnia Oltom
Ekspert Południe
Elabel Due Magdalena Galikowska
Empra
Fabryka Systemów Pakujących PABLO PL
FANO
FASTCOM
Fenix Systems
Filmat
FOLPOL
Frost
Gemipap Sp. z.o.o
Gest-Pol
GÓRPLAST FOLIE
GREKO Bartosz Rudnik NETEKO
Grupa Kon-Plast
HG Robotics
HSM POLSKA
Hurtownia Opakowań Anna Gumowska
Inter-Pack Polonia
Intrex
IRONPACK
IWK Verpackungstechnik GmbH
JETPOL.PL
Jurgo Wiktor Godawa
Jusky S.C. Jasikowski, Juszczak
KAKADO
KARYEV TEC SP Z O O
Kert Michał Kraszewski
KNAUF INDUSTRIES POLSKA
Labeltec
Lainer
Lavorwash Polska

Legun Trading Company Tomasz Legun (BERGMANN)
LG Automation
Limes Machines Polska Mariusz Popielarz DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
LS Tech
Mailing System
MD Labels
Metro Catering System
MFLEX
Mibox Polska
Modico Graphics
Mosca Direct Poland
Mysak Group
NESTRO PPHU
Novigo FiLMS
Ocean Systems
Oex Cursor
OPTIMUM SÜREÇ TASARIMI VE UYGULAMALARI SAN VE TIC. LTD. S
ORION
Ozdan Sp J. Oziembło i wspólnicy
P.P.H.U. „KORNEX” KORNELIA MRÓZ
PACK-PRINT
Packservice
PAMA
PAW
PGR PACKAGING GROUP RELATION
Pid Polska
Piotr Gut, Mariusz Murzyn Mercato Wap
Pirlo Poland
PK SYSTEM
PLUS DIGITAL
POLITAN
Polpack
POLPAK
Polski Drukarz
PPHU LA-MAR Tadeusz Lasota
Premac
Premar
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Best Jarosław Wróbel
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NORD OST
Radpak Fabryka Maszyn Pakujących
RAJAPACK
Redhawk
RedSteel
Riset
Rovema
RUBIN FINANCE
Sacmi Packaging & Chocolate
Schoeller Allibert
SHANKARPACK POLAND
Silny & Salamon
SILTEC
Smart Faktor
TECCON
Techno Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Cezary Ziomek Jakub Ziomek Spółka Jawna
Technopol Group sp. z o. o.
TECHPAK
TERMOKAP PLASTİK A.Ş.
TomaHawk Manufacturing BV
TP Machines
TRANSPACK24 Monika Drabek
Tremco CPG Poland
Turpak Maria Kurczbuch
TW PLAST Sp. z o. o.
U.Z.M Wamar
Ultrapak Jacek Skrzypiec
UV PRINTER
VEKAMAF WARSZAWA
VELTEKO S.R.O.
Veriori
Viking Masek
VISCON GROUP EASTERN EUROPE
VOLTAPACK Piotr Kamiński
Witt Polska
Yanko
YSPL Sp. z o.o.
ZAKŁAD POLIGRAFICZNY WIKING GRAF

* lista potwierdzonych wystawców – nie zawiera rezerwacji. Lista jest aktualizowana na bieżąco.