Walowsky Kraków

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Firma Walowsky Kraków istnieje na polskim rynku od 30 lat. Od 1990 roku zajmujemy zaszczytne miejsce w branży przetwórstwa mięsnego. Tak jak od początku istnienia naszej firmy – tak i do dziś specjalizujemy się w dostawie maszyn i urządzeń do przetwórstwa mięsnego oraz spożywczego. Wśród urządzeń oferujemy m.in.: klipsownice automatyczne, klipsownice półautomatyczne oraz klipsownice ręczne, nadziewark próżniowe, linie do produkcji kiełbas, linie do produkcji mięsa mielonego oraz convience nastrzykiwarki, pakowaczki próżniowe czy komory wędzarniczo-parzelnicze, komory dojrzewalnicze oraz komory intensywnego schładzania i fermentacyjne.

Świadomi swoich kompetencji jesteśmy w stanie zagwarantować komfort z pewnym i stabilnym dostawcą na każdym etapie współpracy. Zaangażowanie pracowników, ich wspólny wysiłek w utrzymaniu najwyższych standardów obsługi, ich kreatywność w rozwiązywaniu codziennych problemów sprawia, że jesteśmy pewni stuprocentowego zadowolenia Klienta. Zapewniamy profesjonalne doradztwo technologiczne oraz pomoc na wszystkich etapach realizowanych projektów. Zaangażowanie naszych pracowników, sprawia że czujemy się partnerem sukcesu naszych Klientów. Przywiązujemy wiele uwagi do doskonalenia zawodowego pracowników serwisu. Kompetencje całego zespołu są systematycznie podnoszone i uzupełniane (w ramach kursów i szkoleń organizowanych przez producentów, uzyskując przy tym stosowne certyfikaty i autoryzacje).

Firma Walowsky Kraków jest partnerem wiodących światowych marek takich jak Vemag Maschienbau, Vemag Anlagenbau, JBT Tipper Tie, JBT Schroeder, Variovac, Baader, KG Wetter oraz inne.